Wintersport incentive reis Oostenrijk
Arts en Zorg op wintersport incentive reis Oostenrijk St. Johann in Tirol
Voor de vijfde keer op rij organiseerde Arts en Zorg een meerdaags wintersportbedrijfsuitje naar Oostenrijk voor haar medewerkers. Deze editie vond plaats in het sfeervolle St. Johann in Tirol, van 12 t/m 16 maart 2025, met een recordaantal van maar liefst 146 deelnemers. Nog meer collega’s, veel nieuwe gezichten en vooral: volop verbinding en plezier.
Wij mochten de complete organisatie doen, waardoor de groep compleet ontzorgd werd. Van vervoer tot verblijf, van activiteiten tot de après-ski, alles hebben we voor de groep geregeld. Voor een groep van deze omvang is dat onmisbaar. Want nu kunnen de contactpersonen zelf ook lekker meedoen en genieten.
Tijdens de vier dagen in Oostenrijk werd een gevarieerd programma aangeboden. Voor wintersportliefhebbers was er ruimte om te skiën en snowboarden op de mooie pistes van St. Johann en omgeving. Daarnaast was er een compleet alternatief programma voor wie niet (elke dag) op de latten stond. Dit bestond onder andere uit:
-
Een sfeervolle arrenslee-tocht
-
Teamspel eisstock schiessen
-
Skibocken (spectaculair alternatief voor skiën)
-
Sneeuwschoenwandelen door het winterlandschap
-
Een spannend ritje met de zipline
-
Segway-tour door de sneeuw
Een mix van sportief, avontuurlijk en gezellig, voor ieder wat wils. Het doel van de reis blijft hetzelfde: elkaar beter leren kennen, samen nieuwe herinneringen maken en als team sterker terugkomen.
• Wanneer: 12 – 16 maart 2025
• Wat: Meerdaags bedrijfsuitje wintersport Oostenrijk
• Aantal personen: 146 personen
• Bedrijf: Arts en zorg
Groepsvideo Arts en Zorg:
Skiën en snowboarden bij wintersport incentive reis Oostenrijk in St. Johann in Tirol
Op de eerste dag stonden de skiërs en snowboarders van Arts en Zorg direct op de piste in St. Johann in Tirol, vlak bij het hotel waar de hele groep verbleef. Met een goede mix van beginners en gevorderden werd er volop genoten van de sneeuw. De gevorderden gingen zelfstandig op pad, terwijl de beginners werden begeleid door professionele nederlandse leraren.
St. Johann biedt toegang tot meerdere skigebieden, wat het afwisselend en aantrekkelijk maakt voor groepen van dit formaat. De sneeuwcondities waren goed, met mooi geprepareerde pistes en prachtig uitzicht over de Kitzbüheler Alpen.
Gedurende het uitje werden ook andere skigebieden in de omgeving verkend, waaronder Kitzbühel en Fieberbrunn. Beide eenvoudig bereikbaar en bekend om hun ruime en diverse afdalingen. De afwisseling maakte het voor zowel beginners als gevorderden een complete en uitdagende wintersportervaring.
Het alternatieve programma in St. Johann in Tirol
Voor wie niet wilde skiën of snowboarden, werd tijdens het bedrijfsuitje van Arts en Zorg een actief en compleet alternatief programma aangeboden, perfect afgestemd op een grote groep.
Het programma bood een afwisselende mix van sportieve, gezellige en unieke activiteiten, waarbij de prachtige omgeving van St. Johann in Tirol centraal stond.
Op de eerste dag stond een sneeuwschoenwandeling op het programma. In de ochtend een korte tocht door de bossen en lunchen op een mooi pleke op de berg. In de middag een wat spannender activiteit, de zipline.
De tweede dag begon sportief met het skibocken, een unieke ervaring waarbij je op een kleine carveski met zitje razendsnel, maar gecontroleerd, van de piste glijdt. Ondanks dat het voor de meesten nieuw was, had vrijwel iedereen het binnen een uur onder de knie. Er werd veel gelachen, en het fanatisme zat er goed in.
Tot slot volgde er nog een sfeervolle arrenslee-tocht door het winterlandschap.
De laatste dag begon met een avontuurlijke activiteit, een segway-tour. Daarna kon de groep zich meten tijdens een fanatiek potje eisstock schiessen, een typisch Oostenrijkse variant op curling. Een perfecte manier om samen actief bezig te zijn en vooral veel te lachen.
Het alternatieve programma bood een perfecte aanvulling op het ski- en snowboardprogramma en liet zien dat je ook zonder latten volop kunt genieten van een wintersportuitje.
Themafeestavond in de Granderschupf – Bling Bling Glitter!
Na een paar dagen vol skiën, snowboarden, sneeuwactiviteiten en après-ski, werd het meerdaagse uitje van Arts en Zorg in stijl afgesloten met een themafeestavond. De locatie: de sfeervolle Granderschupf in St. Johann in Tirol – exclusief voor onze groep van 146 collega’s.
Het thema van de avond was: Bling Bling Glitter. En dát was te zien! Iedereen had zich volledig uitgeleefd met glitters, glans en spectaculaire outfits. Van fonkelende jurken tot sprankelende accessoires, de creativiteit spatte ervan af. De zaal schitterde net zo hard als de mensen erin.
De Granderschupf, met zijn gezellige sfeer, dansvloer en bar, vormde het perfecte decor voor een onvergetelijke avond.
De energie was hoog, de dansvloer stond vol, en er werd gefeest tot in de late uurtjes. Een fantastische, feestelijke afsluiter van een onvergetelijke trip met collega’s.
Dit was het programma van dit wintersport incentive reis Oostenrijk:
Dag 1
- Ski en snowboard les, alternatief sneeuwschoen wandelen
- Lunch in het hotel
- Verder met lessen, alternatief Flying fox ziplime
- Après-ski Max Pub
- Diner Max Pub
- Vrije avondbesteding
Dag 2
- Naar Kitzbuhel en Fieberbrunn
- Skiën en snowboarden, alternatief Skibocken
- Lunch
- Alternatief arrenslee
- Après-ski en avondeten in de skihut
- Terug naar het hotel en vrije avondbesteding
Dag 3
- Naar de skipiste Fieberbrunn, alternatief segway
- Lunch
- Verder met skiën en snowboarden, alternatief curling
- Après-ski Granderschupf
- Thema feestavond, thema: Glitter bling bling
Dag 4
- Vertrek naar huis
Terugblik wintersport incentive reis Oostenrijk
De gasten waren erg enthousiast over de reis en het programma. Het bedrijfsuitje droeg duidelijk bij aan de teambuilding en zorgde voor een uitstekende sfeer onder de medewerkers.
De reis bood een mooie gelegenheid om tot rust te komen, de onderlinge band te versterken en tegelijkertijd dit prachtige deel van Oostenrijk te verkennen.
Kortom, een zeer geslaagde trip die mooie herinneringen heeft opgeleverd!
Ook een bedrijfsuitje Oostenrijk?
Lekker skiën en snowboarden met collega`s. Dat kunnen we voor u verzorgen, vraag hier onder een offerte aan voor jouw groep.